Kontakt

Aleja Wielkopolska 11
60-603 Poznań

tel. 61 852-23-08
e-mail: townowowiejskiego@nowowiejski.pl

Salon Muzyczny - Muzuem Feliksa Nowowiejskiego:

tel. 61 853-40-76

tel. 502 508 025 (Małgorzata Matuszko - koordynator działalności Salonu)

e-mail: salonmuzyczny@nowowiejski.pl


Bank Zachodni WBK S.A. VI o. w Poznaniu, Plac Wolności 15, konto nr 67 1090 1362 0000 0000 3605 0190


NIP 781-13-83-777

Polityka Prywatności
W trakcie korzystania przez Państwa ze strony www.nowowiejski.pl automatycznie zbierane są Państwa dane takie jak numer IP oraz cookies, które dotyczą technicznego funkcjonowania witryny i obsługi połączenia oraz służą prowadzonej statystyce. Pozostałe dane tj. imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu oraz adres e-mail, mogą być zbierane poprzez ich dobrowolne podanie za pośrednictwem formularza Newsletter.
Dane te mogą zostać wykorzystane tylko dla celu dla jakiego zostały nam udostępnione. Państwa dane każdorazowo zabezpiecza protokół bezpieczeństwa służący do kodowania i szyfrowania danych podczas ich przekazywania tj. w trakcie ich wysyłania z Państwa komputera na nasz serwer. Państwa dane są niewidoczne dla osób trzecich oraz nie są przekazywane osobom trzecim.
W przypadku podania danych osobowym możecie je Państwo zmienić i w tym celu należy skontaktować się z administratorem strony za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: townowowiejskiego@nowowiejski.pl. Nie można zmienić danych udostępnionych automatycznie w związku zainicjowanym połączeniem. Realizacja polityki bezpieczeństwa w zakresie funkcjonowania i bezpieczeństwa serwera na którym funkcjonuje strona www.nowowiejski.pl powierzona została firmie Solmedia.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany niniejszej polityki prywatności.


Strony internetowe POZNAŃ - NEXUS INTERACTIVE ©